Dla Firm i Instytucji

System Alertów i Powiadomień jest niezbędny, kiedy chcesz wysłać komunikat do wszystkich pracowników jednocześnie i bez zwłoki.

Dzięki NetSupport Notify możesz wysyłać zarówno rutynowe informacje, jak i alerty krytyczne do nieograniczonej liczby stanowisk komputerowych oraz wyświetlaczy informacyjnych w różnych miejscach. Ta funkcja nie tylko poprawi komunikację w Twojej organizacji, ale również zapewni, że każdy użytkownik otrzyma wiadomość i odczyta ją natychmiastowo, ponieważ zajmie ona centralne miejsce na ekranie (również na zablokowanym komputerze).

Podstawowe funkcje:
  • Wysyłanie alertów do nielimitowanej liczby użytkowników/stanowisk
  • Zróżnicowane sposoby doręczania oraz planowanie powiadomień
  • Kompleksowy raport doręczeń oraz śledzenie postępów
  • Obsługa różnych platform
  • Możliwość uzupełnienia powiadomień o logo Organizacji
  • Nadawanie rangi alertom

Kluczowe korzyści:
Wiarygodna i solidna komunikacja

NetSupport Notify stanowi doskonałe uzupełnienie popularnych, chociaż często zawodzących rozwiązań, takich jak e-mial, a także skuteczne narzędzie do wysyłania alertów oraz instrukcji postępowania – „Serwer zostanie wyłączony o godzinie 17:00” lub „Występują utrudnienia w korzystaniu z serwera danych”. W ciągu kilku sekund pojedyncza wiadomość (do 1000 znaków) może zostać wysłana do wszystkich połączonych z siecią organizacji komputerów (Windows/Mac/Linux + bezobsługowe ekrany informacyjne) lub do wybranej grupy, a nawet pojedynczego użytkownika/stanowiska. Dostarczona wiadomość od razu zwróci na siebie uwagę osób w pobliżu monitora, jeżeli wybrałeś(-aś) opcję pełnoekranową i/lub stosowny dźwięk, który może być powtarzany nawet co 5 sekund!

Pełna ochrona

Każde powiadomienie niesie ze sobą pewną rangę – od zwyczajnej wiadomości, poprzez ostrzeżenie, aż po alert krytyczny. Pozwala to osobie odpowiedzialnej za BHP efektywnie informować personel o zagrożeniach. Dzięki niezależnej bramce powiadomień, jedno powiadomienie może zostać dostarczone do wielu pracowni, a nawet budynków, z prośbą o potwierdzenie odbioru komunikatu.  Każde zrealizowane powiadomienie jest zapisywane centralnie z pełnym raportem, który może zostać wykorzystany do dalszych analiz.

Oszczędność czasu

W odróżnieniu od tradycyjnej poczty elektronicznej, powiadomienia wysłane za pośrednictwem NetSupport Notify nie zginą w przepełnionej skrzynce odbiorczej, lecz zostaną błyskawicznie doręczone i wyświetlone przez użytkowników różnych systemów operacyjnych. Program dodatkowo stwarza możliwość zaplanowania powiadomień (w związku z nadchodzącymi wydarzeniami) na konkretną datę i godzinę, jeden raz lub wielokrotnie.

Dzięki „przejmowaniu” ekranu przez alert, użytkownicy nie są w stanie zignorować wiadomości, co pozwala oszczędzić czas, szczególnie cenny w sytuacjach krytycznych. Jeśli wiesz, że nie zdążysz stworzyć precyzyjnego alertu – użyj gotowego szablonu i wyślij go ze swojego komputera lub smartfona (dzięki dedykowanej aplikacji).

NetSupport Notify jest dla nas niezbędny w przypadku awarii, konieczności ewakuacji czy alarmu bombowego. Kiedy użytkownicy otrzymują powiadomienie, czytają je i od razu odpowiednio reagują. Z tego powodu wprowadzamy Notify do naszych szkół.
L.E.A.D. Academy Trust

Wiadomości do pracowników często gdzieś ginęły, a niektórzy przyznali nawet, że nie sprawdzają nigdy skrzynki odbiorczej. NetSupport Notify rozwiązał nasze problemy w jeden dzień.
Holmfirth Junior School

NetSupport Notify zainstalowaliśmy tylko na komputerach nauczycieli. Teraz wysyłanie alertów jest proste i szybkie, a do tego wszyscy dostają powiadomienia w tym samym momencie. To ważne podczas ewakuacji.
Cotham School

We use NetSupport Notify to provide immediate notification to staff, rather than through ‘slower’ email methods. It works very well in our environment.
Binghamton University