Materiały

Subskrybuj – bądź poinformowany

  Wprowadź swoje dane poniżej, by otrzymywać pocztą elektroniczną informacje o aktualizacjach naszych produktów i oferty. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję, postępując zgodnie z instrukcją zamieszczoną w stopce każdej otrzymanej od nas wiadomości. Kliknij, aby zapoznać się z naszą polityką poprawności.

  Wybierz sektor
  Sektor edukacyjnyFirmy i korporacje

  Wybierz produkty, o których chcesz być informowany:
  NetSupport Manager - zdalny dostępNetSupport School - zarządzanie pracowniąNetSupport ServiceDesk - obsługa zgłoszeń serwisowychNetSupport Notify - alerty i powiadomieniaNetSupport DNA - zarządzanie infrastrukturą IT (z modułem e-bezpieczeństwa w wersji edukacyjnej)

  Strona jest chroniona przez reCAPTCHA na zasadach określonych w Google Privacy Policy oraz Google Terms of Service.

  NetSupport Notify jest dla nas niezbędny w przypadku awarii, konieczności ewakuacji czy alarmu bombowego. Kiedy użytkownicy otrzymują powiadomienie, czytają je i od razu odpowiednio reagują. Z tego powodu wprowadzamy Notify do naszych szkół.
  L.E.A.D. Academy Trust

  Wiadomości do pracowników często gdzieś ginęły, a niektórzy przyznali nawet, że nie sprawdzają nigdy skrzynki odbiorczej. NetSupport Notify rozwiązał nasze problemy w jeden dzień. Holmfirth Junior School

  NetSupport Notify zainstalowaliśmy tylko na komputerach nauczycieli. Teraz wysyłanie alertów jest proste i szybkie, a do tego wszyscy dostają powiadomienia w tym samym momencie. To ważne podczas ewakuacji.
  Cotham School

  We use NetSupport Notify to provide immediate notification to staff, rather than through ‘slower’ email methods. It works very well in our environment.
  Binghamton University